Трансфер у Києві

Трансфер у Києві — послуга попереднього замовлення автомобіля з водієм, свого роду таксі, але з індивідуальним підходом до кожного клієнта, можливість швидко та якісно дістатися необхідного пункту призначення, при цьому отримавши максимум комфорту та задоволення від поїздки.

Якщо Ви, Ваші друзі, родичі або колеги прилітаєте в аеропорт або ж приїжджаєте на поїзді, наша компанія пропонує Вам автомобільний трансфер з місця Вашого прибуття до будь-якої точки м. Києва, Київської області та України.

 

Трансфер у Києві, що надається нашою компанією

 

Для Вас команда наших спеціалістів організує: VIP сервіс, зустріч в аеропорту або залізничному вокзалі; комфортабельний трансфер по Києву, Київській області та Україні; оренду обраного Вами автомобіля із професійним водієм; розробку маршрутів подорожей та екскурсій для гостей столиці.

 

Бронювання трансферу у Києві

 

Попередньо замовивши послугу трансфер Ви зробите свою подорож більш комфортною. Для замовлення автомобіля, нам буде потрібний Ваш контактний номер телефону, інформація про дату вильоту (відправлення), номер Вашого рейсу та точний час прибуття авіарейсу (поїзда) до аеропорту (залізничного вокзалу). Для замовлення трансферу Вам не потрібно буде нікуди дзвонити або шукати таксі, витрачаючи при цьому свій дорогоцінний час і гроші, достатньо лише заповнити обов’язкові пункти в таблиці замовлення і після прибуття просто подивитися на табличку з Вашим ім’ям в руках нашого представника, а всі інші питання з організації зустрічі, професіонали нашої компанії беруть до рук.

 

Представник нашої фірми обов’язково зустріне Вас з табличкою, допоможе донести багаж до автомобіля, а також максимально швидко та комфортно доставить за вказаною адресою. При цьому ціна проїзду Вам буде заздалегідь відома і буде незмінною за будь-яких обставин, крім зміни раніше обумовленого маршруту.

Трансфер у Києві може включати не тільки поїздку з пункту А в пункт Б, але й транспортний супровід Ваших ділових поїздок, зустрічей, туристичних поїздок тощо. Всі наші водії — професіонали найвищого рівня зі знанням інфраструктури та історичних місць Києва та України.

 

Трансфер у Києві для гостей столиці – вони отримують значну перевагу швидше вирішити всі свої ділові питання та більше часу приділяти відпочинку.

 

ТРАНСФЕР У КИЄВІ

Адреса: 02081, м. Київ, Здолбунівська, 7-д

Телефон: +380 44 492 32 70

e-mail: rent@united.in.ua

Режим роботи: Пн. – Пт. 08.00-20.00

Робота у неробочий час можлива за домовленістю