Прокат авто в Києві

Прокат авто в Києві пропонує Вам широкий асортимент найновіших марок автомобілів для успішного вирішення Ваших завдань. Чи то весілля чи ділова поїздка, без прокату автомобіля у Києві не обійтися. Столиця вражає шаленим ритмом життя, де кожен момент трапляється щось нове і перебіг життя пришвидшений у сотні разів. Ми пропонуємо Вам мобільність, яку пропонує прокат авто в Києві. Прокат або оренда авто це досить поширена послуга в столиці. Якщо Ви тільки починаєте свій бізнес, варто відзначити, що прокат авто в Києві – вирішення багатьох проблем, пов’язаних із проведенням зустрічей та переговорами з бізнес-партнерами.

 

Якщо Ви не маєте можливості придбати автомобіль зараз, саме час скористатися прокатом авто, і Ви завжди будете на гребні успіху. Кваліфікований персонал завжди відповість на всі Ваші запитання та допоможе оформити документи. Якщо у вас є водійське посвідчення відповідної категорії, Ви зможете самостійно керувати автомобілем. Якщо ж у Вас запланована ділова зустріч, пропонуємо Вам скористатися послугами наших водіїв найвищої категорії.

 

Прокат авто в Києві – це ідеальне поєднання ціни та якості. Мати власну машину це, безперечно, плюс, але не багато хто, купуючи її, знає, скільки з нею пов’язано клопоту, від оформлення документів до мастила карбюратора. Якщо Ви ділова людина та прагнете заощаджувати свій час, пропонуємо Вам брати авто на прокат у Києві. Якщо порахувати, скільки часу і грошей Ви витрачаєте на ремонт та амортизацію машини, то чи не краще бути нашим постійним клієнтом та користуватися всіма бонусами, знижками та привілеями, при цьому успішно вести свій бізнес, не думаючи про дрібниці.

 

Прокат авто в Києві має великий попит і в житті кожної людини настає момент, коли йому буде терміново необхідно взяти машину в оренду. Для цього ми розвиваємо свою мережу та покращуємо якість сервісу. Будемо раді новим клієнтам нашої компанії з прокату авто у Києві.

 

ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ У КИЄВІ

Адреса: 02081, м. Київ, Здолбунівська, 7-д

телефон: +380 44 492 32 70

факс +380 44 492 32 73

e-mail: rent@united.in.ua

Режим роботи: Пн. – Пт. 09.00–18.00

Робота у неробочий час можлива за домовленістю