Про нас

НАШІ ЦІННОСТІ І ФІЛОСОФІЯ

United – це одна з перших прокатних компаній в Україні, яка від дня свого заснування дотримувалася найвищих стандартів у наданні послуг з прокату автомобілів.

З самого початку і до сьогодні філософія нашої компанії полягає в тому, щоб показати, що навіть у країні далекої від західних стандартів, клієнти можуть бути приємно здивовані користуючись послугою прокату авто від компанії United.

Висока якість надання послуг включає багато аспектів: починаючи від дружелюбного вітання в аеропорту і закінчуючи автопарком, який складається з нових автомобілів, доступних кожному за конкурентоспроможною ціною.

У всіх аспектах роботи Ви можете побачити нашу філософію оптимального сервісу: підтримка наших співробітників 24 години на добу, доставка автомобіля в будь-яку зручну для Вас точку країни, прояв гнучкості у часі повернення авто. Результати роботи United кажуть самі за себе – найвищі рейтинги серед прокатних компаній на сайтах брокерів.

Філософія нашої компанії проста, але дуже успішна – надання першокласних послуг нашим клієнтам.

Україна може здатися країною, де дуже непросто працювати. Розпад Радянського Союзу залишив свої відбитки на структурі країни, тому процес її розвитку відповідно до західних цінностей є дуже тривалим.

З дня заснування компанії ми вирішили працювати за західними стандартами, це як культура компанії, так і нашого ставлення до клієнтів. Саме тому чесність для нас є найбільшою цінністю, адже іноземні гості завжди можуть розраховувати на нашу допомогу в незнайомій для них країні. Крім цього, серйозність є невід’ємною частиною роботи нашої компанії. Ми завжди виправдовуємо очікування наших клієнтів.

Саме така філософія робить нашу компанію успішною. І ми пишаємось цим.

Однією з важливих умов роботи є віра у потенціал України на ринку. Ми віримо, що дуже важливо стимулювати міжнародні зв’язки. Саме тому United активно підтримує культурний проект під назвою the Melody Girls (www.melodygirls.com) – поп-гурт із 16 дівчат, які виконують хіти західної музики за останні 40 років. Це група, яка досягла високого професійного рівня. The Melody Girls дають концерти в Україні та, по можливості, за кордоном, де виступають з іншими музичними колективами.

United вважає, що така підтримка культурної діяльності має багато переваг, тому що дівчата дізнаються про міжнародну культуру, вчяться розуміти менталітет західного світу та іноземців. Ми раді, що у нас є можливість зробити свій внесок у цей проект. А якщо і Ви зацікавлені в тому, щоб підтримати Melody Girls, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми будемо більш ніж раді розповісти Вам все більш докладно і відповісти на всі питання.

Залучення туристів в Україну є дуже важливим завданням для країни та її розвитку. Це принесе як додатковий дохід, так і зробить її більш відомою у міжнародному суспільстві.

Ми дуже раді, що United має можливість сприяти організації культурних та розважальних подорожей до Одеси завдяки своєму агентству Odessa Trips (www.odessa-trips.com). Неможливо навіть уявити, наскільки малі знання іноземних гостей про Україну та її скарби!

Наша допомога у цьому питанні – це неоціненний внесок у розвиток України.

Сподіваємося, що інформація на цій сторінці допомогла Вам отримати приємне враження про United та її позицію на ринку України.

МИ ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР НА КОРИСТЬ УКРАЇНИ І ПИШАЄМОСЯ ЦИМ!

DiscoverCars.com Excellent Car Rental Service