Умови

УВАГА!!!

На транспортних засобах взятих в прокат забороняється перебувати у районах активних бойових дій, а саме наближатися до військових частин, підрозділів (інших сил і засобів) Збройних Сил України, підрозділів збройних сил (військових формувань) іншої держави, інших складових сил оборони, які виконують бойові (спеціальні) завдання під час відсічі збройної агресії проти України або ліквідують (нейтралізують) збройний конфлікт, виконують  інші завдання із застосуванням будь-яких видів зброї (озброєння).

Компанія залишає за собою право обмежувати перебування транспортного засобу у областях України, які межують з Російською Федерацією, Білоруською Народною Республікою, і Автономною Республікою Крим  (Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Луганська, Донецька області).

 

ДОКУМЕНТИ

Для укладання договору прокату транспортного засобу необхідні такі документи:

 1. Паспорт;
 2. Посвідчення водія;
 3. ІПН для громадян України, банківська платіжна картка, з терміном дії який перевищує 3 місяці після закінчення терміну прокату.

 

Компанія United (далі за текстом – «Компанія») залишає за собою право відмовити Клієнту у наданні послуг, якщо його документи або Клієнт викликає сумніви у представників Компанії.

БРОНЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Забронювати автомобіль можна декількома способами:

 • по телефону. Для цього достатньо зв’язатися з пунктом прокату в місті, що цікавить. Забронювати автомобіль по телефону можна в робочий час, але не менш як за 3 години до початку прокату.
 • скориставшись формою бронювання на нашому сайті. Бронювання автомобіля через сайт здійснюється цілодобово, але не менш як за 24 години до початку прокату.

Звертаємо увагу, що Компанія підтверджує лише групу автомобіля*, а не конкретну марку чи модель. Тим не менш, будуть докладені всі зусилля для того, щоб задовольнити побажання Клієнта.

*ознайомитись з класифікацією автомобілів за групами можна у розділі Наш автопарк

ВІКОВЕ ОБМЕЖЕННЯ:

Для керування автомобілями у Компанії існує такі вікові обмеження:

 • для автомобілів груп B, D, E, C, K, I, J, N, Q – 25 років. Можлива покупка опції «Молодий водій»* для Клієнтів віком від 21 року.
 • для автомобілів групи M – 25 років.

* розмір заблокованої суми вноситься в подвійному розмірі.

ВИМОГИ ДО ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ:

Клієнт повинен надати посвідчення водія, відповідної категорії, що відповідає вимогам Міжнародної конвенції про дорожній рух 1968 року, зі стажем водіння не менше:

 • 2 роки для автомобілів груп B, D, E, C, K, J, N, Q
 • 3 роки для автомобілів груп M

ВИЇЗД ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ:

Виїзд за межі України заборонено.

ПАЛЬНЕ:

Усі автомобілі надаються у прокат із повним баком палива. При поверненні автомобіля з неповним баком, з Клієнта стягується вартість дозаправки, з розрахунку €3,40 (з урахуванням ПДВ) за кожний невистачаючий літр пального*.

*розрахунок недостатнього пального проводиться уповноваженим співробітником Компанії, відповідно до внутрішніх стандартів Компанії.

МИЙКА:

 • Згідно з міжнародними вимогами, з 01 липня 2013 року у всіх автомобілях компанії United заборонено паління. Політика NoSmoking є обов’язковою та не може бути відхилена Клієнтом. У разі порушення цієї вимоги з Клієнта може стягуватися штраф у розмірі € 200.
 • Всі автомобілі надаються в прокат чистими зовні та всередині.
 • При необхідності проведення хімчистки салону з Клієнта стягується її вартість у розмірі €150 (з урахуванням ПДВ).

ТАРИФИ:

 • Мінімальний термін прокату автомобіля становить 24 години та починається з моменту фактичного отримання ТЗ. У разі запізнення Клієнта при отриманні автомобіля на дві та більше годин, з часу вказаного в бронюванні, Компанія залишає за собою право відмовити Клієнту у наданні автомобіля на раніше погоджених умовах.
 • У випадку, якщо при поверненні автомобіля фактичний час повернення перевищено більш ніж на 59 хвилин з часу зазначеного в договорі, наступний день вважається повним прокатним днем ​​і оплачується за повним добовим тарифом.

Тариф включає:

 • повне технічне обслуговування ТЗ.
 • страхування згідно з чинним законодавством України.
 • комплектація гумою відповідно до сезонності.
 • доставку АБО відгін автомобіля в межах міста*.
 • нелімітований пробіг.

*при прокаті автомобіля на термін від 3 діб

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ ТА ПОСЛУГИ:

Компанія United надає такі додаткові послуги:

 • Доставка/переміщення автомобіля в межах міста, де є офіційні представництва Компанії. Вартість даної послуги складає €24 (з урахуванням ПДВ).
 • Доставка/відгін автомобіля до міст, де немає офіційних представництв Компанії. Вартість даної послуги узгоджується індивідуально та може становити від €50 до €200 (з урахуванням ПДВ).
 • Повернення автомобіля у іншому місті* (one way fee). Вартість послуги складає €200 (з урахуванням ПДВ).
 • Отримання/повернення автомобіля у неробочий час, вартість послуги складає €24 (з урахуванням ПДВ).
 • Аеропортовий збір становить €18 і стягується у разі отримання автомобіля в будь-якому з аеропортів України.
 • Надання права для керування транспортним засобом додатковому водію. Вартість даної послуги становить €8 на добу (з урахуванням ПДВ), але не може перевищувати €60 за період прокату.
 • Послуга «Молодий водій» надає право керування автомобілем Клієнтам віком від 21 до 25 років. Вартість послуги становить €6 за добу (з урахуванням ПДВ), а також збільшує заблоковану суму вдвічі.
 • прокат автомобіля з водієм.

* Можливо при прокаті від 3 діб

КОМПАНІЯ UNITED НАДАЄ В ПРОКАТ НАСТУПНЕ ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

 • GPS-навігація. Вартість обладнання становить €12 на добу (з урахуванням ПДВ), але не може перевищувати €60 за період прокату.
 • Дитяче авто сидіння. Вартість обладнання становить €12 на добу (з урахуванням ПДВ), але не може перевищувати €60 за період прокату.

ОТРИМАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ АВТОМОБІЛЯ:

 • Отримання та повернення ТЗ відбувається шляхом підписання між Компанією та Клієнтом Vehicle Pre-Rental Inspection і Vehicle Check-in Inspection (далі за текстом – Акт).
 • Автомобіль надається в прокат з необхідними інструментами, обладнанням та комплектуючими, договорами страхування ТЗ (згідно з вимогами чинного законодавства), а також ключами та супутньою документацією на ТЗ. Усі зауваження щодо стану автомобіля та/або його комплектуючих повинні бути висловлені Клієнтом при отриманні ТЗ, занесені до Акту та підписані представником Компанії та Клієнтом.
 • Клієнт зобов’язується повернути Компанії автомобіль у тому ж стані, з усіма документами та додатковим обладнанням, у той день та в тому місці, що зазначені у Договорі.
 • Клієнт визнає, що неповернення автомобіля у встановлені місце та час, після закінчення 24-годинного терміну, може бути розцінене як навмисне викрадення ТЗ і Компанія має підстави для звернення до компетентних органів для початку процедури розшуку як ТЗ, так і самого Клієнта.
 • У випадку, якщо експлуатація автомобіля відбувається Клієнтом з порушенням умов Договору, Компанія залишає за собою право вилучити ТЗ у будь-який час без попередження без відшкодування витрат Клієнта.

УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ:

 • Клієнт зобов’язаний обережно поводитися з автомобілем, зачиняти двері, активувати всі захисні системи, встановлені в ТЗ. Документи, ключі від ТЗ, а також додаткове обладнання повинні бути під контролем Клієнта.
 • Забороняється: перевозити пасажирів чи вантаж за плату; штовхати чи тягнути будь-яке інше ТЗ, причіп чи інші об’єкти; брати участь у гонках, ралі, тестах та інших подібних заходах; продовжувати експлуатацію автомобіля у разі виникнення будь-якого механічної поломки; сідати за кермо та керувати ТЗ у стані алкогольного сп’яніння, під дією наркотичних та будь-яких інших речовин, що впливають на свідомість та швидкість реакції та довіряти управління іншій особі, яка перебуває під дією таких речовин; порушувати будь-які розпорядження та правила, що поширюються на водія, у тому числі Правила дорожнього руху України та умови страхування; довіряти управління будь-якій іншій особі за винятком випадків, коли це спеціально обумовлюється та вказується у Договорі та у засвідчених документах, що дають право керувати ТЗ; виїжджати за межі України без письмового дозволу Компанії; передавати ТЗ у суборенду.
 • Клієнт несе повну безумовну відповідальність за будь-які пошкодження або викрадення автомобіля, що виникли під час прокату автомобіля, через порушення Клієнтом умов експлуатації ТЗ, умов Договору, Правил Дорожнього Руху або умов страхування.

ОПЛАТА:

Оплата вартості прокату здійснюється Клієнтом на умовах стовідсоткової передоплати: усі скарги, протести та зауваження щодо вартості прокату, тарифу та/або додаткового обладнання повинні бути озвучені Клієнтом до отримання ТЗ, надалі Клієнт позбавляється права пред’являти будь-які претензії щодо тарифікації.

Сплатити послугу прокату автомобіля можна:

 • за допомогою кредитних карток платіжних систем American Express, Visa (за винятком Visa Electron), MasterCard (за винятком Maestro).
 • за безготівковим розрахунком, шляхом перерахування коштів на IBAN.
 • за допомогою ваучера передоплати від авторизованих партнерів.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИ ПОШКОДЖЕННІ АВТОМОБІЛЯ (CDW)

CDW – це обмеження фінансової відповідальності Клієнта у разі пошкодження автомобіля або його частин, за умови дотримання Договору, Правил Дорожнього Руху та умов страхування.

Заблокована сума є безумовною матеріальною відповідальністю Клієнта при пошкодженні автомобіля незалежно від того, з чиєї вини ці пошкодження виникли.

для автомобілів груп B, С, K заблокована сума становить до €600 (з урахуванням ПДВ).

для автомобілів груп J, I, N заблокована сума становить до €1200 (з урахуванням ПДВ).

для автомобілів групи M, Q, заблокована сума становить до €1500 (з урахуванням ПДВ).

Ця умова є обов’язковою і не може бути відхилена.

 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИ ВИКРАДЕНІ АВТОМОБІЛЯ (TP)

TP – це не страховка, а обмеження відповідальності Клієнта у разі викрадення автомобіля, за умови дотримання Договору, Правил Дорожнього руху та умов страхування.

Заблокована сума є безумовною матеріальною відповідальністю Клієнта у разі викрадення автомобіля.

для автомобілів груп B, С, K заблокована сума становить до €600 (з урахуванням ПДВ).

для автомобілів груп J, I, N заблокована сума становить до €1200 (з урахуванням ПДВ).

для автомобілів групи M, Q, заблокована сума становить до €1500 (з урахуванням ПДВ).

Ця умова є обов’язковою і не може бути відхилена.

ДТП, АВАРІЇ, ВИКРАДЕННЯ АВТОМОБІЛЯ:

У разі будь-якої дорожньо-транспортної пригоди (з пошкодженням ТЗ або без нього), а також у разі викрадення ТЗ або його частин, Клієнт зобов’язаний негайно повідомити про цей випадок Компанію, поліцію та/або органи внутрішніх справ, страхову компанію, скласти всі необхідні документи та передати їх Компанії.

У випадку викрадення, знищення, або будь-яких несприятливих наслідків, які стались з ТЗ, Клієнт зобов’язаний повернути Компанії комплект оригінальних ключів, реєстраційні документи, а також надати Компанії довідку з органів внутрішніх справ про реєстрацію факту пригоди, викрадення, знищення, або будь-яких несприятливих наслідків, які стались з ТЗ.

Дані умови прокату транспортного засобу складені на підставі даних, викладених у Договорі та є інформаційними, юридичну силу несе сам Договір.

Підписуючи Договір, Клієнт підтверджує, що ознайомлений із умовами прокату транспортного засобу у повному обсязі та повністю приймає їх.