Оренда авто у Києві

Оренда авто в Києві включає комплекс послуг з прокату та оренди автомобілів як представницького, так і економ класу. Тарифи на оренду авто в Києві різні, як правило до неї вже входять витрати на паливно-мастильні матеріали та амортизацію авто. Орендодавець бере на себе повні зобов’язання щодо забезпечення повної безпеки транспортного засобу. Оренда авто в Києві починається з замовлення машини. Якщо Ви замовляєте машину через Інтернет, Вам слід просто перейти за посиланнями та знайти потрібний Вам варіант, далі з Вами зв’яжуться наші менеджери. Замовити оренду авто у Києві Ви можете і за телефоном. Умовою оренди авто в Києві є не тільки повна оплата послуги за всі години, що тарифікуються, але й ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду, а також посвідчення водія.

 

Оренда авто в Києві може бути продовжена більш ніж на вказаний Вами термін, для цього Вам необхідно попередити менеджера, який Вас обслуговує, і внести оплату. Орендна плата за авто залежить від умов поїздки, від того, чи потрібен Вам водій. Оплату паркувальних місць перебирає замовник. Всі умови оплати за оренду авто у Києві обумовлюються заздалегідь, і складається відповідний документ. Мінімальний вік замовника 21 рік. Орендуючи авто в Києві, будьте уважні, в мегаполісі не зовсім проста ситуація з трафіком та заторами, тому ми радимо Вам взяти водія, який забезпечить для Вас найшвидше пересування по столиці.

 

Оренда авто в Києві доставить Вам масу приємних вражень. Хороша якість машин, сервіс світового рівня, привітні менеджери надовго запам’ятаються після поїздки в Київ. Приїжджаючи до столиці, орендуйте авто заздалегідь, і ми будемо раді довгостроковій та взаємовигідній співпраці. Оренда авто в Києві – це найкращі ціни та найкращий сервіс. Ми працюємо для Вас, звертайтесь до нас за вказаними телефонами.

 

ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ У КИЄВІ

Адреса: 02081, м. Київ, Здолбунівська, 7-д

телефон: +380 44 492 32 70

факс: +380 44 492 32 73

e-mail: rent@united.in.ua

Режим роботи:

Пн. – Пт. 09.00–18.00

Робота в неробочий час можлива за домовленістю