Трансфер з Борисполя

Трансфер з Борисполя – гарантія того, що Ваша поїздка виявиться приємною. Повертаючись з ділової поїздки або казково проведеного відпочинку, здійснивши довгий переліт немає бажання псувати собі настрій відсутністю транспорту, щоб доїхати до міста. А якщо у вас ділова зустріч та час розписано до хвилини? Щоб Ви встигли вчасно до пункту призначення, наша компанія надає послугу трансферу із Борисполя.

 

Зручність бронювання онлайн трансферу полягає в тому, що цю послугу Ви можете замовити, перебуваючи в будь-якій країні, в будь-якій точці світу, де є Інтернет. Заповнивши форму та отримавши підтвердження, будьте впевнені, що Вас зустрінуть у зоні прильотів аеропорту після прибуття літака. За необхідності водій допоможе донести багаж до автомобіля та завантажити його у багажник.

 

Вибір автомобіля для трансферу із Борисполя

 

Компанія United International Car Rentals – це широкий вибір автомобілів різних моделей і можливостей. Ви можете визначитися з вибором автомобіля, замовляючи трансфер з аеропорту, і саме це авто буде супроводжувати Вас під час поїздки. Якому б автомобілю Ви не віддали перевагу, чи це економ клас, бізнес клас, позашляховик, люкс або престиж Вас чекає однаково ввічливе та коректне ставлення водія. Якщо Ви прилітаєте до аеропорту великою сім’єю з досить об’ємним багажем, то в цьому випадку найкращим варіантом виявиться мікроавтобус – Ви разом продовжите подорож до місця призначення.

 

Трансфер Бориспіль – це також зручність Вашого пересування протягом усього часу поїздки, тобто повний супровід після приземлення літака. Всі автомобілі компанії для більшого комфорту пасажирів мають систему клімат-контролю або кондиціонер, подушки безпеки, а також програвач CD. Досвідчений водій, який має не один рік стажу водія – гарантія Вашої безпеки. При цьому весь водійський склад періодично проходить підготовку щодо покращення своєї майстерності та профпридатності.

 

Трансфер із Борисполя – вдале завершення поїздки.

 

Все частіше у бізнес-кругах користуються послугою трансфер з Борисполя. Це гарантія того, що ділова зустріч пройде без запізнень. Водій доставить Вас на всі вказані адреси. Ця послуга може бути особливо корисною для гостей, які прибувають до столиці. Замовляючи послугу трансферу, Вам завжди відома ціна поїздки, відсутні зайві платежі, і Вам тільки залишиться спостерігати за історичними та архітектурними пам’ятками столиці.

 

ТРАНСФЕР З БОРИСПОЛЯ

Адреса: 02081, м. Київ, Здолбунівська, 7-д

Телефон: +380 44 492 32 70

e-mail: rent@united.in.ua

Режим роботи: Пн. – Пт. 09.00–20.00

Робота у неробочий час можлива за домовленістю