Авто з водієм у Києві

Авто з водієм у Києві та інших містах країни – це відносно нова послуга. Начебто і просте таксі справляється з подібними завданнями. Але ця послуга трохи інше. На відміну від звичайного таксі ви можете скористатися ним, замовивши її попередньо, навіть перебуваючи в іншому місті. І отримаєте у своє розпорядження персональний автомобіль із особистим водієм. Причому за дуже помірну плату, істотно меншу, ніж наймання звичайного таксі на такий самий період.

Кому вигідно автомобіль з водієм у Києві?

Авто з водієм у Києві може виявитися корисним насамперед людям, які приїхали до міста не на власному автотранспорті, але бажають мати автомобіль для особистих цілей. Може здатися достатнім взяти автомобіль тільки на прокат, але чи так це? Хіба тільки для людей, які добре знайомі з міськими вулицями, але серед гостей – таких небагато. Отримати у своє розпорядження “персональний автомобіль” з водієм, який добре орієнтується в місті – дуже зручний вибір.

 

Будь-які заперечення щодо дієвості GPS навігаторів у цьому випадку не приймаються, оскільки в міських умовах немає нічого кращого, ніж досвідчений водій. Адже карти, закладені в базу GPS, далеко не завжди вчасно вносяться зміни про знову викопану три дні тому канаву або тимчасове перекриття тієї чи іншої ділянки дороги, а місцевому водієві ці зміни, як правило, добре відомі.

Додаткові зручності автотранспорту з водієм у Києві.

Авто з водієм у Києві – це такий сервіс, який суттєво полегшить життя діловим людям. Ні для кого не секрет, що ділові переговори з одного боку вимагають великої зосередженості, а керування автомобілем по незнайомому місту вимагає ще більшої уваги і відволікає від думок, тримаючи водія в постійній напрузі. Далеко не всі, навіть дуже великі та талановиті бізнесмени мають здібності Юлія Цезаря, який міг робити кілька справ одразу. Так що краще зосередитись на своїх ділових проблемах, надавши водію – професіоналу виконувати свою роботу.

І ще один аспект щодо ділових людей. Як правило, переговори (при позитивному результаті – особливо) закінчуються банкетом або як мінімум фуршетом. Піднімаються келихи, вимовляються тости за успіх підприємства, з усіма наслідками. І успішний бізнесмен вже не може сісти за кермо самостійно, якщо він узяв машину на прокат. Ось у цьому випадку автомобіль з персональним водієм виявиться дуже доречним.

 

АВТО З ВОДІЄМ У КИЄВІ

Адреса: 02081, м. Київ, Здолбунівська, 7-д

Телефон: +380 44 492 32 70

e-mail: rent@united.in.ua

Режим роботи: Пн. – Пт. 08.00-20.00

Робота у неробочий час можлива за домовленістю