Прокат авто у Львові

Прокат авто у Львові – це і весілля, і свято, і ділова поїздка. Для того, щоб замовити прокат авто у Львові, Вам слід спочатку обрати автомобіль, який буде відповідати заданим Вами критеріям. Вибираючи автомобіль, порадьтеся з консультантами, вони підкажуть Вам, який автомобіль буде доречніше. Адже на заході, наприклад, прокат авто – звичайна річ, до того ж не дорога. Оцініть і Ви послугу прокату авто у Львові.

 

Другий крок у виборі авто для прокату полягає в тому, що Вам потрібно буде зв’язатися з менеджером та оформити замовлення. Можливий як готівковий, і безготівковий розрахунок. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб. Прокат авто у Львові пропонує Вам прокат та оренду дорогих автомобілів елітних марок. Для Вашого комфорту та зручності ми створили гнучку систему знижок та пропозицій, які Вас обов’язково зацікавлять. Навіть якщо Ви приїхали до Львова погостювати чи побачити старе місто, неодмінно скористайтесь прокатом у Львові. Проїдьте старими вуличками, відвідайте центральну площу. Насолоджуйтесь Львовом максимально, щоб у Вас залишилася маса вражень.

 

Прокат авто у Львові дає право на участь у різних розіграшах для постійних клієнтів. Якщо Ви часто замовляєте собі машину і без прокату авто не уявляєте свій бізнес, Ви постійно будете в курсі новин і отримуватимете цінні подарунки. Крок третій в оформленні прокату авто, полягає в тому, що факсом, електронною поштою або особисто, Ви повинні надати ксерокопію паспорта, перші дві сторінки і місце реєстрації, а також посвідчення водія. Якщо Ви робите попереднє замовлення, менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та умов прокату авто. З усіма правилами прокату авто Ви можете ознайомитись, прямо тут, на нашому сайті.

 

ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ У ЛЬВОВІ

Адреса: 79040, м. Львів, Любінська, 168 А, Аеропорт Львів

телефон: +38067 214 83 91, +380 67 214 83 88

e-mail: lviv@united.in.ua

Режим роботи

Пн. – Пт. 09.00–18.00

Робота у неробочий час можлива за домовленістю